96-214 Cielądz

Jesteś tu: Strona główna » dokumenty » Sprawozdanie z balu karnawałowego 2012

SPRAWOZDANIE

Z PRZEBIEGU CHOINKI NOWOROCZNEJ

ODBYTEJ W DNIU 18 LUTEGO 2012 ROKU.

18 lutego 2012 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Cielądzu bawili się na zorganizowanym przez rodziców bali karnawałowo- walentynkowym. Do tańca przygrywał zespół muzyczny. Zabawa była wspaniała. Z uczniami bawili się wspólnie p. dyrektor mgr Małgorzata Stolarek, nauczyciele i rodzice. W trakcie zabawy Samorząd Uczniowski pod

opieką p. Barbary Rogulskiej, p. Alicji Szczepańskiej przygotował dla uczniów konkursy: na najładniejszy strój karnawałowy, fryzurę, „taniec z misiem”, taniec z balonem, taniec na gazecie, konkurs malowania dla chłopców. Modelkami były dziewczęta. Konkursy zostały przeprowadzone w dwóch kategoriach: dla klas O-III i IV-VI. Uczniowie wraz z nauczycielami wybrali również króla i królową balu. W tym roku zostali nimi uczniowie z klas trzecich: Janusz Bigos i Justyna Miros. Najpiękniejszą fryzurę karnawałową zaprezentowało bardzo dużo uczniów,  Jury w składzie: p. M. Śmigowska – przewodnicząca RR, mama – A. Misztal i nauczycielka j. angielskiego p. M. Bednarek nagrodziło 20 – tu uczniów z najciekawszymi fryzurami.

W najładniejszym stroju karnawałowym pokazało się około 40 uczniów. Jury wyróżniło               i nagrodziło słodkościami też 20 uczniów w najciekawszych strojach.

Odbyły  się również tańce z „misiem, balonem i krzesłem”  klas młodszych. W tańcu z „Misiem” wygrała para z klasy I: Paulina Stawińska  i Kuba Wosiek, taniec z balonem wygrali: Basia Woźniak i Mikołaj Milczarski z klasy Oa,  a taniec z „krzesłami” :Basia Woźniak i Kamil Szymański z klasy O a. W konkursach dla starszych klas zwycięzcami zostali: w  tańcu na gazecie: Dominik Nowicki i Weronika Nowicka z klasy III b, w tańcu z „Krzesłami”: Patrycja Walczak kl. V i Mateusz Kłos kl. IV. Zwycięzcy zostali nagrodzeni słodkim batonikiem. W konkursie na najładniejszy makijaż nagrodzeni zostali wszyscy chłopcy i ich modelki, gdyż makijaże były naprawdę profesjonalne. Nagrodzeni uczniowie to: Karolina Kłos i Igor Milczarski z klasy IV, Weronika Fau i Przemek Jakubik z klasy V i Marta Kamińska i Kacper Kozłowski z klasy VI.

Wszyscy zwycięzcy i uczestnicy konkursów zostali obdarowani słodkimi batonikami zakupionymi z funduszy RR.

W trakcie zabawy uczniowie zajadali się smacznymi kanapkami  przygotowanymi przez rodziców z trójek klasowych oraz otrzymali słodki batonik. W trakcie posiłku Samorząd Uczniowski rozdawał kartki walentynkowe, które gromadzone były w ciągu ostatniego tygodnia w ramach Poczty Walentynkowej. Szkoda, że to parkietowe szaleństwo trwało tak krótko, komentowały na koniec dzieciaki... A również nauczyciele i rodzice chętnie potańczyliby dłużej.

Sporządziła:

Opiekun SU

Barbara Rogulska

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo